AKTUALIZACE K 27. ŘÍJNU: Nemocnice přistupuje k omezení péče

AKTUALIZACE K 27. ŘÍJNU: Nemocnice přistupuje k omezení péče
27. října 2020
Již před časem začala nemocnice s postupným omezováním plánovaných výkonů a operací. V souladu s kontinuálně se zhoršující situací související s epidemií covid-19 nyní dochází k úplnému zastavení veškeré plánované hospitalizační i ambulantní péče s cílem zajistit kapacity pro neodkladnou nemocniční péči.

Až do odvolání je zastavena plánovaná hospitalizační péče včetně onkochirurgických výkonů, které lze odložit o 2–3 týdny, opatření se netýká ambulantní péče o dětské pacienty a ambulantní centrové péče, jejímž přerušením by došlo k poškození zdraví pacienta.

Vzhledem k tomu, že jsme byli z důvodu přesunu personálu nuceni některá oddělení úplně uzavřít, prosíme pacienty, aby kvůli svým plánovaným výkonům do nemocnice nevolali. Jakmile se situace zlepší a operativa obnoví, informace dostanou, a to včetně pokynů, jak postupovat.

Děkujeme za pochopení.

Další aktuality

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.