Hradecká filharmonie zahrála pacientům v nemocnici

Hradecká filharmonie zahrála pacientům v nemocnici
5. června 2020
Neotřelou formu poděkování zdravotníkům i nezdravotnickému personálu za nelehkou práci v uplynulých měsících zvolili členové Filharmonie Hradec Králové. Ve čtvrtek 4. června 2020 vystoupili tři z nich ve venkovním areálu nemocnice a zahráli personálu i pacientům skladby ze svého repertoáru. 
Během koncertu vystřídali hned několik míst, aby si hudbu otevřenými okny mohli poslechnout pacienti ze všech pavilonů.  „Děkujeme hudebníkům za nevšední zážitek a paní Myšákové ze ZŠ při nemocnici za jeho zprostředkování. Věřím, že naše pacienty i zaměstnance živé vystoupení potěšilo. Obzvláště v době, kdy v nemocnici stále platí zákaz návštěv a jakékoliv rozptýlení je o to příjemnější,“ uvedla náměstkyně ošetřovatelské péče Orlickoústecké nemocnice Hana Maršíková.

Další aktuality

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.