Hradecká filharmonie zahrála pacientům v nemocnici

5. června 2020
Neotřelou formu poděkování zdravotníkům i nezdravotnickému personálu za nelehkou práci v uplynulých měsících zvolili členové Filharmonie Hradec Králové. Ve čtvrtek 4. června 2020 vystoupili tři z nich ve venkovním areálu nemocnice a zahráli personálu i pacientům skladby ze svého repertoáru.
Během koncertu vystřídali hned několik míst, aby si hudbu otevřenými okny mohli poslechnout pacienti ze všech pavilonů.  „Děkujeme hudebníkům za nevšední zážitek a paní Myšákové ze ZŠ při nemocnici za jeho zprostředkování. Věřím, že naše pacienty i zaměstnance živé vystoupení potěšilo. Obzvláště v době, kdy v nemocnici stále platí zákaz návštěv a jakékoliv rozptýlení je o to příjemnější,“ uvedla náměstkyně ošetřovatelské péče Orlickoústecké nemocnice Hana Maršíková.