I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb březen 2020 na dětském oddělení

I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb březen 2020 na dětském oddělení
8. dubna 2020
Děkujeme všem, kdo pro naše malé pacienty i zaměstnance dětského oddělení šijí roušky, které nás navzájem chrání před nákazkou koronavirem. Plánované akce dětského oddělení jsou vzhledem k aktuální situaci zrušeny.
Na dětském oddělení se v březnu 2020 uskutečnila dvě vystoupení Zdravotních klaunů, výtvarná dílna „Ptačí budka“ a projektový den „Studánková víla“ aneb slavíme mezinárodní den lesů a světový den vody. Další plánované akce vzhledem k aktuální situaci byly zrušeny a provozní doba omezena, zůstává spojení www.skola-uohospital.tode.cz. Obrovské poděkování patří všem, kdo pro nás a malé pacienty šijí roušky. Děkujeme Červenému kříži ÚO, dívkám z VÚ Brandýs nad Orlicí, obci Líšnice, paní Kateřině Jindrové, paní Olze Křivohlávkové, paní Čepové a paní Jelínkové z Libchav, paní Věře Venuši Rybové, paní Laďce Stejskalové ze Žamberku, švadlenkám z Borohrádku a z Týniště nad Orlicí, paní Daně Kozákové a dalším anonymním dárcům. Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Další aktuality

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.