I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb březen 2021 na dětském oddělení

9. dubna 2021
Děti z dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice se svými výtvarnými dílky zapojily do soutěže Nemocniční zajíček on-line.

Na dětském oddělení se v březnu 2021 uskutečnilo pět vystoupení Zdravotních klaunů a projektové dny „Jaro ťuká na vrátka“, „Studánková víla“ a „Barevné Velikonoce“.

Zasláním výtvarných prací dětí, které pobývaly na našem oddělení, jsme se zapojili do výtvarné soutěže pro děti a žáky škol při nemocnicích a zdravotnických zařízení pořádanou ZŠ a MŠ při FN Hradec Králové nazvanou „Nemocniční zajíček on-line“.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice