I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb březen 2021 na dětském oddělení

I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb březen 2021 na dětském oddělení
9. dubna 2021
Děti z dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice se svými výtvarnými dílky zapojily do soutěže Nemocniční zajíček on-line.

Na dětském oddělení se v březnu 2021 uskutečnilo pět vystoupení Zdravotních klaunů a projektové dny „Jaro ťuká na vrátka“, „Studánková víla“ a „Barevné Velikonoce“.

Zasláním výtvarných prací dětí, které pobývaly na našem oddělení, jsme se zapojili do výtvarné soutěže pro děti a žáky škol při nemocnicích a zdravotnických zařízení pořádanou ZŠ a MŠ při FN Hradec Králové nazvanou „Nemocniční zajíček on-line“.

 

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Další aktuality

Zvažujete plastickou operaci? Využijte léto ke konzultaci a plánování

4. srpna 2022

Nejste spokojeni například se svými převislými očními víčky nebo vás trápí vzhled vašich prsou? Pak právě teď je ten správný čas potkat se s plastických chirurgem a vše s ním pečlivě probrat a případně naplánovat. „Nejvhodnější je provádět plastické operace na podzim nebo v zimě, kdy nesvítí tolik slunce, není takové teplo a vše se lépe hojí. Už v létě je tak dobré vše zkonzultovat a připravit,“ podotýká lékařka plastické chirurgie Pardubické nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová, která také popsala, jak výše zmíněné operace probíhají.