I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb červen 2021 na dětském oddělení

I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb červen 2021 na dětském oddělení
22. července 2021
Na dětském oddělení se v červnu 2021 uskutečnilo pět návštěv Zdravotních klaunů, projektové dny Mezinárodní den dětí, Světový den hudby, Den námořníků aneb vyplouváme na prázdniny a Týden plný her.

Opět nás přijela navštívit s Malováním na přání paní Eva Jakoubková a z NNO Cesta přivezly pro rodinu Žamberk Obrázky pro nemocné kamarády.

Divadelní představení Loutky v nemocnici z Prahy potěšilo děti i doprovázející rodiče a slavnostně jsme zakončili školní rok 2020/2021.

 

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Další aktuality

Zvažujete plastickou operaci? Využijte léto ke konzultaci a plánování

4. srpna 2022

Nejste spokojeni například se svými převislými očními víčky nebo vás trápí vzhled vašich prsou? Pak právě teď je ten správný čas potkat se s plastických chirurgem a vše s ním pečlivě probrat a případně naplánovat. „Nejvhodnější je provádět plastické operace na podzim nebo v zimě, kdy nesvítí tolik slunce, není takové teplo a vše se lépe hojí. Už v létě je tak dobré vše zkonzultovat a připravit,“ podotýká lékařka plastické chirurgie Pardubické nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová, která také popsala, jak výše zmíněné operace probíhají.