I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb červenec a srpen 2020 na dětském oddělení

10. září 2020
Obrázky na přání od malíře Jana Lušovského i nová houpačka na zahradě. Takové bylo léto na dětském oddělení.
Na dětském oddělení se o prázdninách uskutečnilo devět vystoupení Zdravotních klaunů a Veselé malování s malířem Janem Lušovským sponzorované firmou TEPVOS ÚO. Zahrada u dětského pavilonu byla vylepšena o novou houpačku a letní měsíce přály i provedení úprav zeleně, které zrealizovala firma Denivková zahrada. Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice