I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb květen 2021 na dětském oddělení

I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb květen 2021 na dětském oddělení
11. června 2021
Aktivitami nabitý květen na dětském oddělení přinesl hospitalizovaným dětem rozmanité rozptýlení.

Na dětském oddělení se v květnu 2021 uskutečnila čtyři vystoupení Zdravotních klaunů, projektové dny „Den Evropy“: barvy a chutě Evropy a „Den Afriky“ s paní  Ladislavou Stejskalovou z NNO Cesta pro rodinu Žamberk. Dále také projektový den „Světový den her“ a „Týden plný her“.

Paní Eva Jakoubková malovala s dětmi na přání a u pavilonu dětského oddělení vystoupila Filharmonie Hradec králové (klarinetové kvarteto). Tohoto vystoupení se zúčastnili žáci Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí, klienti Stacionáře Ústí nad Orlicí.

Nádherně rozkvetlá zahrada za dětským oddělením navíc již láká ke klidnému spočinutí.


Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Další aktuality

Zvažujete plastickou operaci? Využijte léto ke konzultaci a plánování

4. srpna 2022

Nejste spokojeni například se svými převislými očními víčky nebo vás trápí vzhled vašich prsou? Pak právě teď je ten správný čas potkat se s plastických chirurgem a vše s ním pečlivě probrat a případně naplánovat. „Nejvhodnější je provádět plastické operace na podzim nebo v zimě, kdy nesvítí tolik slunce, není takové teplo a vše se lépe hojí. Už v létě je tak dobré vše zkonzultovat a připravit,“ podotýká lékařka plastické chirurgie Pardubické nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová, která také popsala, jak výše zmíněné operace probíhají.