I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb květen 2022 na dětském oddělení

I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb květen 2022 na dětském oddělení
2. června 2022

Na dětském oddělení se v květnu 2022 uskutečnilo 6x vystoupení Zdravotních klaunů.

Uskutečnily se i projektové dny na téma „Den hasičů “, „Den Evropy“, „Světový den želv“, „Den Afriky“ a „Týden plný her“.

Naše škola se zapojila do internetové vědomostní soutěže pro žáky ZŠ „Bavorsko“, fotosoutěže „V hlavní roli růžová a zelená“, kterou pořádá Středisko volného času Bájo Česká Skalice a soutěže pro žáky ZŠ „Zelený ParDoubek 2022“. Obdrželi jsme dar „Stonací zvířátka“ od ČČK Jablonné nad Orlicí. Děkujeme.

V tomto období nádherně rozkvetla zahrada za pavilonem dětského oddělení a stala se velmi příjemným místem ke spočinutí.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Další aktuality

Zvažujete plastickou operaci? Využijte léto ke konzultaci a plánování

4. srpna 2022

Nejste spokojeni například se svými převislými očními víčky nebo vás trápí vzhled vašich prsou? Pak právě teď je ten správný čas potkat se s plastických chirurgem a vše s ním pečlivě probrat a případně naplánovat. „Nejvhodnější je provádět plastické operace na podzim nebo v zimě, kdy nesvítí tolik slunce, není takové teplo a vše se lépe hojí. Už v létě je tak dobré vše zkonzultovat a připravit,“ podotýká lékařka plastické chirurgie Pardubické nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová, která také popsala, jak výše zmíněné operace probíhají.