I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb leden 2020 na dětském oddělení

I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb leden 2020 na dětském oddělení
10. února 2020
Navštívili nás žáci 1.-2. třídy ZŠ Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí a zakončili jsme I. pololetí školního roku 2019/2020 předáním vysvědčení žákům ZŠ a osvědčení dětem MŠ z Plavby za zdravím v nemocnici. 
Obrázkové vysvědčení pro děti vytvořila Eva Jakoubková, předávání proběhlo ve spolupráci se Světlanou Myšákovou. Paní Ladislava Stejskalová z NNO Cesta pro rodinu Žamberk připravila pro děti výtvarnou dílnu „Sněhuláček“. V lednu 2020 se na dětském oddělení uskutečnila čtyři vystoupení Zdravotních klaunů, projektový den „Mezinárodní den tuleňů, tučňáků a velryb“ a projektový den „Pruhy a proužky aneb slavíme Mezinárodní den zeber“. Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice  

Další aktuality

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.