I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb leden 2021 na dětském oddělení

3. února 2021

Na dětském oddělení se v lednu 2021 uskutečnilo 4x vystoupení Zdravotních klaunů, projektový den „Mezinárodní den lachtanů, tuleňů a velryb“ a projektový den  „Pruhy a proužky aneb slavíme Mezinárodní den zeber“.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Zvažujete plastickou operaci? Využijte léto ke konzultaci a plánování

4. srpna 2022

Nejste spokojeni například se svými převislými očními víčky nebo vás trápí vzhled vašich prsou? Pak právě teď je ten správný čas potkat se s plastických chirurgem a vše s ním pečlivě probrat a případně naplánovat. „Nejvhodnější je provádět plastické operace na podzim nebo v zimě, kdy nesvítí tolik slunce, není takové teplo a vše se lépe hojí. Už v létě je tak dobré vše zkonzultovat a připravit,“ podotýká lékařka plastické chirurgie Pardubické nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová, která také popsala, jak výše zmíněné operace probíhají.