I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb leden 2022 na dětském oddělení

11. února 2022
Na dětském oddělení se v lednu roku 2022 uskutečnila čtyři vystoupení Zdravotních klaunů.

Nechyběly ani projektové dny „Tři králové“ a „Sněhuláci“, na které nám krásné obrázky a omalovánky nakreslila paní Eva Jakoubková.

Poděkování patří také paní Haně Janišové z Městské knihovny v Ústí nad Orlicí, od které máme časopisy pro naše hospitalizované dětské pacienty.

Velký dík patří dárcům, kteří přispěli do projektu Konzumu ÚO „Společně za úsměv 2021“, protože díky nim jsme získali 20 645 Kč. Děkujeme.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice