I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb prosinec 2020 na dětském oddělení

6. ledna 2021
Zdobení perníčků, cukroví i vánočního stromečku: Tak vypadal prosinec na dětském oddělení Orlickoústecké nemocnice.

Na dětském oddělení se v prosinci 2020 uskutečnilo pět vystoupení Zdravotních klaunů, včetně vánočního vystoupení na Štědrý den, dále projektové dny „Čas vánoční – čas sváteční“, „Mikulášská nadílka“ ve spolupráci se žáky VOŠ a SŠ zdravotnické a sociální v Ústí nad Orlicí.

Zdobili jsme perníčky a cukroví i vánoční stromeček, vyráběli vánoční přáníčka pro zdravotníky a sponzory, povídali o adventu a malovali vánoční obrázky s paní Jakoubkovou.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice