I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb říjen 2021 na dětském oddělení

2. listopadu 2021
V měsíci říjnu bylo na dětském oddělení živo. Uskutečnila se čtyři vystoupení Zdravotních klaunů a několik projektových dnů na různá témata.

Témata mezinárodních dnů v měsíci říjnu byla pestrá. Oslavili jsme „Mezinárodní den zvířat“, „Halloween“ a také „Mezinárodní den úsměvu“. Projektový „Den stromů“ pro nás zajistila výtvarná dílna s paní L. Stejskalovou ze žamberské neziskové organizace Cesta pro rodinu.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice