I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb únor 2021 na dětském oddělení

2. března 2021
Na dětském oddělení se v únoru 2021 uskutečnila čtyři vystoupení Zdravotních klaunů a zúčastnili jsme se projektových dnů „Putování za sněhovou vločkou“ a Valentýnské tvoření.

Střešní zahradu i zahradu za pavilonem dětského oddělení pokryl třpytící se sníh.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice

Zvažujete plastickou operaci? Využijte léto ke konzultaci a plánování

4. srpna 2022

Nejste spokojeni například se svými převislými očními víčky nebo vás trápí vzhled vašich prsou? Pak právě teď je ten správný čas potkat se s plastických chirurgem a vše s ním pečlivě probrat a případně naplánovat. „Nejvhodnější je provádět plastické operace na podzim nebo v zimě, kdy nesvítí tolik slunce, není takové teplo a vše se lépe hojí. Už v létě je tak dobré vše zkonzultovat a připravit,“ podotýká lékařka plastické chirurgie Pardubické nemocnice Ludmila Hýžová Šafusová, která také popsala, jak výše zmíněné operace probíhají.