Na odběry biologického materiálu nově i do areálu Orlickoústecké nemocnice

14. června 2022
Od středy 15. června otevře Orlickoústecká nemocnice centrum pro odběry biologického materiálu přízemí budovy F. Pacienti tak budou moci vedle vysokomýtského odběrového centra a odběrového centra Galen přijít na odběry přímo do nemocničního areálu.

Odběrové centrum v nemocnici bude, stejně jako další dvě centra, sloužit k odběrům biologického materiálu, tedy krve a moči na biochemická, hematologická, koagulační, mikrobiologická, sérologická a další vyšetření či glykemické křivky, i výtěrům z krku nebo nosu.

V provozní době odběrového centra jsou odběry bez objednání.

Provozní doba odběrového centra v budově F Orlickoústecké nemocnice:
úterý 7.00–10.30
středa 7.00–10.30