Nadační fond S námi je tu lépe! získal finanční dar od společnosti Rieter CZ

6. března 2020
Šek ve výši 100 tisíc korun darovala společnost Rieter CZ Nadačnímu fondu S námi je tu lépe! Finanční prostředky budou použity na realizaci nových projektů pro rok 2020.
Šek převzal z rukou generálního ředitele společnosti Rieter CZ Jana Lustyka člen Správní rady Nadačního fondu Josef Hájek. „Velice si vážíme dlouhodobé podpory společnosti Rieter CZ s.r.o., která tímto přispívá k nadstandardnímu rozvoji v Orlickoústecké nemocnici,“ řekl k předání šeku Josef Hájek. Za darované prostředky budou pořízeny pomůcky pro dva nově vyhlášené projekty, a to pro projekt ORL oddělení „Moderní diagnostika závratí“ a projekt urologického oddělení „Vaše kameny, naše starost“.