Nemocnice postupně kontaktuje pacienty kvůli odkladu operace

15. března 2020
V souvislosti s postupným omezováním plánovaných operací a uzavíráním odborných ambulancí a poraden začne Nemocnice Pardubického kraje kontaktovat pacienty, kterých se toto utlumování bude týkat. Vzhledem k tomu, že ne vždy je možné pacienta kontaktovat přímo telefonicky, chtěli bychom požádat ty, kterým se přibližuje termín plánované operace, a nemocnice je sama dosud nekontaktovala, aby se sami aktivně obraceli na telefonní čísla uvedená na lékařské zprávě, případně na ta, jež naleznou na webových stránkách www.nempk.cz
Jedním z oddělení, které ruší plánovaná vyšetření, je i Centrum pracovního lékařství Pardubické nemocnice, a to s platností od 16. března. Centrum poskytne nové termíny prohlídek a je možné ho kontaktovat telefonicky 466 016 302 nebo e-mailem cpl.pkn@nempk.cz.