Společnost AVX Czech republic předala šek pro Nadační fond S námi je tu lépe!

Společnost AVX Czech republic předala šek pro Nadační fond S námi je tu lépe!
15. dubna 2015
Orlickoústecká nemocnice je jednou ze tří organizací, které se mateřská společnost AVX CORPORATION/ A KYOCERA GROUP COMPANY, se sídlem v Greenville v Jižní Karolíně, USA, letos rozhodla poskytnout finanční dar. Šek na 8.000 $ z rukou Ing. Radka Kováře, ředitele závodu AVX Czech Republic s. r. o., převzal MUDr. Jiří Řezníček, ředitel Orlickoústecké nemocnice.
  Přijatý dar bude využit na projekt „Endoskopická věž pro ORL", jejíž pořízení nám umožní výrazně rozšířit možnosti diagnostiky a léčby našich pacientů. Sestava zvýší především možnost včasné onkoprevence horních cest dýchacích a tedy možnost zahájit léčbu v ještě dobře léčitelných stádiích. Velice nás těší, že tato celosvětově působící společnost, se rozhodla již potřetí finančně podpořit nákup moderní zdravotnické techniky právě v Orlickoústecké nemocnici.

Další aktuality

Ústecký urgent roste podle plánu

20. srpna 2020

Základová deska centrálního urgentního příjmu v Orlickoústecké nemocnici je již téměř dokončená a 2. etapa stavby nového pavilonu pokračuje podle plánu. V úterý 18. srpna si staveniště přišli prohlédnout podporovatelé Nadačního fondu S námi je tu lépe! Hosté veřejného kontrolního dne, který uspořádal realizátor stavby – společnost VCES, vyslechli novinky a dozvěděli se více i o záludnostech technických řešení, s nimiž se stavbaři potýkají.