Výpadek žádankového systému na covid-19

14. ledna 2021
Dnes ráno došlo k výpadku Národního zdravotnického informačního systému (NZIS), ve kterém se nacházejí žádanky pacientů k odběru na covid-19. PCR testy tak v tuto chvíli nelze odbavovat, antigenní testy jsou vypisovány ručně a jejich odbavování jde proto pomaleji.

Omlouváme se za komplikace na odběrových místech, které však nejsou způsobeny naší vinou, a prosíme vás o shovívavost a trpělivost. O znovuobnovení funkčnosti systému NZIS vás budeme informovat.

AKTUALIZACE: Systém je již v provozu, všem děkujeme za spolupráci a pochopení.