Zahájili jsme registraci na konferenci zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje

Zahájili jsme registraci na konferenci zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje
10. března 2023
Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje (NPK) se uskuteční ve čtvrtek 25. května 2023 od 9.00 hodin v Domě kultury Dukla v Pardubicích. Registrovat se je nutné co nejdříve.

Cílem této odborné akce je poskytnout prostor pro výměnu zkušeností, odborných znalostí, postupů i úspěchů týkající se nejen ošetřovatelské péče. Účastnit se budou zaměstnanci ze všech pěti nemocnic NPK i odborníci z ostatních zdravotnických zařízení a škol. Podrobný program konference bude zveřejněn v průběhu dubna.

Registraci na konferenci musí každý účastník potvrdit prostřednictvím příslušného formuláře, a to dle formy účasti, o níž má zájem.

Registrace k účasti na konferenci: 

  • AKTIVNÍ ÚČAST ve formě přednášky: přihlaste se nejpozději do 31. března 2023 na tomto odkaze
  • PASIVNÍ ÚČAST jako posluchač: přihlaste se nejpozději do 7. května 2023 na tomto odkaze

 Pro dotazy týkající se odborné části programu můžete kontaktovat manažera ošetřovatelské péče Mgr. et Mgr. Oldřicha Hoška (oldrich.hosek@nempk.cz). Dotazy k organizaci akce posílejte vedoucí oddělení vzdělávání Mgr. Aleně Němečkové (alena.nemeckova@nempk.cz).

Další aktuality

Konference zdravotníků NPK nabídla atraktivní témata a navštívil ji ministr Válek

29. května 2023

Jaká je vize i skutečnost fungování urgentních příjmů? Proč je důležité věnovat pozornost seniorům a dlouhodobě nemocným? Jaká úskalí jsou spojená s poskytováním zdravotní péče? Jak vypadá ambulance bolesti z pohledu sestry? Nejen tato témata se probírala z různých úhlů pohledu na IV. ročníku Konference zdravotníků Nemocnice Pardubického kraje (NPK).

Když děti učí děti, jak si správně mýt ruce

19. května 2023

Správná technika mytí rukou a jejich dezinfekce dokážou zachránit život. Navzdory zkušenostem z covidu stále existují lidé, kteří chybují. A právě toho si všimli (třeba i u svých spolužáků) dnes již žáci 7. ročníku Základní školy a Mateřské školy J. A. Komenského z Brandýsa nad Orlicí Václav Kudrna a František Cabalka a rozhodli se přijít s neotřelým nápadem. Před časem jej představili v Orlickoústecké nemocnici, kde vznikla prvotní inspirace.

Děkujeme našim sestřičkám za jejich obětavou práci

12. května 2023

V den výročí narozenin zakladatelky moderního ošetřovatelství Florence Nightingalové, tedy 12. května, se každoročně slaví Mezinárodní den sester. Obětavé práce zdravotních sestřiček si vážíme i v Nemocnici Pardubického kraje. Sestry a ostatní zdravotnický personál stojí vždy v centru dění poskytování péče, protože role každého jednotlivého člena ošetřovatelského týmu je v systému zdravotní péče nezastupitelná a významná.