Nemocnice Pardubického kraje má nové webové stránky

11. prosince 2020

Přehlednější, uživatelsky příjemnější a modernější. Takové jsou nové webové stránky, které Nemocnice Pardubického kraje dnes spustila. Uživatelé na nich rychle najdou to, co potřebují, včetně samostatné sekce informací o covidu-19. Pro pacienty, návštěvy i partnery nemocnice jsou mimo jiné připraveny nové interaktivní mapy areálů, vyhledávání brzy usnadní nové intuitivní vyhledávače.

Antigenní testování pro pedagogické pracovníky

3. prosince 2020

Nemocnice Pardubického kraje nabídne od pátku 4. prosince ve všech čtyřech svých odběrových místech prostor pro dobrovolné antigenní testování pro pedagogické pracovníky. Aktuálně je připravena kapacita přibližně 7000 míst. Zájemci o testování budou k testu potřebovat vyplněný formulář, potvrzení zaměstnavatele a musejí se registrovat v rezervačním systému. V termínu od 4. do 18. prosince je testování určeno výhradně pro pedagogické pracovníky, nikoli pro veřejnost.