Aktuality

Odběrová místa opět reagují na zvýšenou poptávku po testování prodloužením provozní doby

17. října 2020

Vysoké počty pacientů pozitivních na covid-19 opět zvýšily poptávku po testování. Některá odběrová místa Nemocnice Pardubického kraje nabízejí nejbližší volné termíny až na konec příštího týdne. Od pondělí tedy znovu navyšujeme kapacitu testovacích míst a prodlužujeme odběrové doby. Provoz odběrových míst je vázán na laboratoře, které aktuálně pracují na hraně svých kapacit. Situaci má brzy vyřešit nový přístroj.

Řidič, sestra a desítky pacientů. Mobilní odběrový tým Nemocnice Pardubického kraje najezdí i 500 kilometrů denně

16. října 2020

Pro pacienty indikované k odběru na koronavirus nebo pro samoplátce funguje v regionu několik stacionárních odběrových míst. Část pacientů však z různých důvodů na tato pevná odběrová místa přijít nemůže. Odběr vzorků od takových pacientů zajišťuje již od začátku léta mobilní tým Nemocnice Pardubického kraje (NPK), který v současné době k pacientům vyjíždí čtyřikrát do týdne.

Nemocnice Pardubického kraje spustila infolinku k odběrům na covid-19

5. října 2020

Informace o fungování odběrových míst Nemocnice Pardubického kraje lze nově získat také na telefonní infolince, která je v provozu každý všední den od 7.00 do 15.30. Infolinka slouží mimo jiné k odhlášení z registrace. Rezervační formulář tuto eventualitu neumožňuje. V případě, že potřebujete informace k odběrům nebo zrušit rezervaci, volejte na telefonní číslo 607 090 808.

Nemocnice postupně kontaktuje pacienty kvůli odkladu operace

15. března 2020

V souvislosti s postupným omezováním plánovaných operací a uzavíráním odborných ambulancí a poraden začne Nemocnice Pardubického kraje kontaktovat pacienty, kterých se toto utlumování bude týkat. Vzhledem k tomu, že ne vždy je možné pacienta kontaktovat přímo telefonicky, chtěli bychom požádat ty, kterým se přibližuje termín plánované operace, a nemocnice je sama dosud nekontaktovala, aby se sami aktivně obraceli na telefonní čísla uvedená na lékařské zprávě, případně na ta, jež naleznou na webových stránkách www.nempk.cz