I STONAT SE DÁ S ÚSMĚVEM aneb červen 2022 na dětském oddělení

7. července 2022

Na dětském oddělení se v červnu 2022 uskutečnilo 4x vystoupení Zdravotních klaunů.

Uskutečnily se projektové dny na téma „Týden plný her ", „Den hudby", „Mezinárodní den triček" a „Den námořníků".

„Dětský den" jsme oslavili ve spolupráci, jako už každý rok, se studenty VOŠ a SŠ zdravotnické a sociální v Ústí nad Orlicí a na přání jsme malovali s p. E.Jakoubkovou.

V rámci sponzorské akce „Veselé léto 2022" se u nás konalo vystoupení HDD HK a exkurze žáků Speciální ZŠ, MŠ a PrŠ Ústí nad Orlicí.

Naše škola se zapojila do soutěže pro žáky ZŠ „Zelený ParDoubek 2022" projektem „Jídlo patří do žaludku, ne do koše".

Svoji nemocnou kamarádku přišly navštívit předškoláci z MŠ Lentilka Ústí Nad Orlicí, přinesly obrázky pro radost a potěšení.

Za odměnu si mohly projít a prohlédnout dětské oddělení Orlickoústecké nemocnice.

Finanční částka, kterou jsme získali z projektu Konzumu Ústí nad Orlicí „Společně za úsměv 2021", byla použita na nákup hraček a vybavení naší herny.

Kolektiv pedagogů a zdravotníků dětského oddělení Orlickoústecké nemocnice